Call Now

خدمات موسسه شما ویژه دانش آموزان پایه (دهم و یازدهم)


* همانطور که میدانیم مباحث پایه در آزمون سراسری از اهمیت بالایی برخوردار است و حدود 70 درصد حجم مباحث و 60 درصد سوالات آزمون سراسری را شامل میشود. افرادی که در آزمون سراسری به نتیجه دلخواه خود رسیدند به طور معمول برنامه ریزی برای موفقیت خود را از سال های پایه آغاز کردند. موسسه شما نیز در همین راستا خدمات آموزشی با کیفیتی را ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم تعریف کرده است. این خدمات در سه بخش کلاس های آموزشی، مشاوره های تحصیلی و روان شناختی و آزمون های آزمایشی در قالب بسته های آموزشی – مشاوره ای ویژه هر آزمون ارائه میشود که شامل موارد زیر است:- کلاس های آموزشی و تدریس تمامی مباحث مورد نیاز یک سال تحصیلی(در واحد های حداکثر 50 دقیقه ای)
- آموزش تمامی مباحث در دو سطح : سطح پایه (از نیمه اول سال تحصیلی) و پیشرفته ویژه آمادگی در آزمون سراسری (از نیمه دوم سال تحصیلی)
- کلاس های آموزشی دوره ای امتحانات نیمسال اول و امتحانات پایان سال
- جمع بندی کلیه مباحث در دوران مطالعاتی نوروز
- جزوات مدون و اختصاصی
آزمون های آزمایشی دوره ای
- آزمون های مبحثی تک درس ویژه دوره های جمع بندی
- تحلیل آزمون و پاسخ نامه تشریحی

- کلاس های مشاوره ای دوره ای
- برنامه مطالعاتی روزانه
- پرسش نامه های روان شناختی و مشاوره ای به همراه راهکار های فردی
- پیام های مشاوره ای و انگیزشی روزانه
- فیلم های معرفی رشته های دانشگاهی
- وبینار های مشاوره ای فصلی اولیا

کلاس های آموزشی


استفاده از کلاس های آموزشی ویژه دانش آموزان پایه دهم و یازدهم موجب رفع نقاط ضعف، تقویت وتثبیت مطالب پایه میشود.

سطوح کلاس ها : این کلاس ها در دو سطح پایه و پیشرفته ارائه میشود، که کلاس های سطح پایه از ابتدا تا پایان دوره به صورت منظم در بسته های آموزشی هفتگی ارائه میشود و کلاس های پیشرفته از نیمه دوم سال تحصیلی (دی ماه) به بسته های آموزشی اضافه میشود و تا پایان دوره در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد.
برگزاری کلاس ها در دو سطح پایه و پیشرفته از نیمه دوم سال تحصیلی باعث می شود دانش آموزان در هر سطح علمی بتوانند حداکثر استفاده را از سال تحصیلی جاری ببرند.
مباحث تدریس کلاس های سالیانه :
در این کلاس ها کلیه مباحث درسی به همراه نکات مهم و‌ منطبق با سرفصل های نظام آوزشی کشور و آزمون سراسری تدریس می شود.
سرفصل های تدریس کلاس ها منطبق با تقویم آموزشی ارائه شده موسسه شما است.


کلاس های جمع بندی مبحثی : کلاس های جمع بندی مبحثی در پایان هر نیمسال و جمع بندی های شب امتحانی و نوروز باعث ارتقا معدل و نمرات دانش آموزان می شود و هدف کلاس های جمع بندی مبحثی تکمیل یادگیری و مرور سریع و گزینشی مطالب جهت جمع بندی با کیفیت مطالب است.
همچنین سوالات به همراه پاسخ تشریحی ویژه آمادگی در امتحانات در این بسته ها ارائه میشود.
جزوات اختصاصی و مدون به همراه کلاس های آموزشی ارائه میشود و تمامی فیلم ها و جزوات تا پایان دوره در دسترس خواهد بود .


آزمون های آزمایشی


پایان هر دوره آموزشی و مشاوره ای، آزمون های دوره ای و مبحثی بر اساس مباحث آموزشی ارائه شده برگزار میشود.

در آزمون های آزمایشی موسسه شما، بودجه بندی و سرعت پیشروی مباحث در آزمون ها بر اساس بودجه بندی های استاندارد کشوری و منطبق با طرح درس دوره است که دانش آموزان می توانند در کنار استفاده از کلاس ها و برنامه های مطالعاتی، خود را محک زده و اشکالات خود را بررسی کنند.
این آزمون ها به دو صورت دوره ای و مبحثی (تک درس) برگزار میشود و بر اساس مباحث تدریس شده و ویژگی هر دوره است.
در یک سال تحصیلی حدود 10 مرحله آزمون دوره ای و 3 مرحله آزمون های مبحثی تک درس برگزار میشود که بر اساس برنامه آزمون ها با بودجه بندی های مشخص قابل مشاهده است.
آزمون های آنلاین هر دوره در روزهای پنج شنبه برگزار میشود و امکان استفاده از آزمون به صورت آفلان تا پایان سال تحصیلی وجود دارد.
آزمون های تک درس در دوره های جمع بندی ( نیمسال اول، نیمسال دوم و نوروز) ارائه میشود.
تمامی آزمون ها دارای تحلیل آزمون به همراه پاسخ نامه تشریحی است.
مشاوره های تحصیلی و روان شناختی


در کلاس های مشاوره ای دوره ای، موضوعات تحصیلی و انگیزشی ویژه دانش آموزان پایه ارائه میشود و دانش آموزان با استفاده از این کلاس ها تمامی روش های مطالعه و برنامه ریزی ویژه بازه های زمانی مختلف و مهارت های تحصیلی مورد نیاز جهت موفقیت را یاد میگیرند.
همچنین دانش آموزان میتوانند با ارسال سوالات مشاوره ای از طریق سایت موسسه با کارشناسان و متخصصین در ارتباط باشند و پاسخ سوالات و راهکار هایی ویژه حل مسائل و مشکلات را دریافت کنند.
بر اساس برنامه کلاس ها و تقویم آموزشی برنامه مطالعاتی حجمی ارائه میشود و به صورت دوره ای در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد.
در این برنامه ها مشخص میشود که در هر هفته دانش آموزان چه مباحثی را باید مطالعه کنند.
علاوه بر خدمات فوق پرسشنامه های روانشناختی به صورت فصلی ارائه میشود و نتایج پرسشنامه ها به صورت هوشمند و بر اساس ویژگی های شخصیتی ارائه میشود، همچنین متناسب با نتایج، راهکارهای فردی جهت بهبود عملکرد مطالعاتی داده خواهد شد.
فیلم های معرفی رشته های دانشگاهی به صورت دوره ای ارائه میشود تا دانش آموزان با شناخت دقیق تر و اصولی بتوانند رشته متناسب با تیپ شخصیتی خود را انتخاب کنند.
همچنین علاوه بر خدمات فوق وبینار های مشاوره ای ویژه اولیا به صورت فصلی با هدف ارتقای آگاهی آنها برای حمایت از دانش آموزان و همکاری موثر با آنها جهت دستیابی به نتایج بهتر و مطلوب تر و همراه با ارائه راهکارهای مفید برای افزایش میزان حمایت خانواده ها از دانش آموزان برگزار می شود.


شهریه ثبت نام در طرح جامع ویژه سال تحصیلی جاری و استفاده از تمامی خدمات ارائه شده از مهر تا خرداد سال تحصیلی جاری


درصورت تمایل به استفاده از خدمات طرح جامع پایه یازدهم (کنکور۱۴۰۲) موسسه شما، با پرداخت مبلغ ۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان (یک میلیون و صد هزار تومان) و در صورت تمایل به استفاده از خدمات طرح جامع پایه دهم(کنکور۱۴۰۳) موسسه شما، با پرداخت مبلغ ۹۲۰,۰۰۰ (نهصد و بیست هزار تومان ) ، از طریق سایت موسسه اقدام به ثبت نام در این دوره نمایید.
همچنین هر زمان عضو دانش آموزان موسسه شما شوید میتوانید به آرشیو و تمامی خدمات ارائه شده از ابتدای دوره دسترسی داشته باشید.
لازم به ذکر است که از آنجا که این مبالغ با لحاظ تخفیف 60% در راستای تحقق عدالت آموزشی و افزایش امکان موفقیت برای دانش آموزان در امتحانات و آزمون سراسری در نظر گرفته شده است، لذا دانش آموزان برای استفاده ازاین تخفیف لازم است به انجام آزمونهای روانشناختی موسسه و شرکت در آزمونهای آزمایشی موسسه متعهد باشند.

ثبت ثبت نام