Call Now

طرح جامع و تابستان کنکور 1402

خدمات آموزشی طرح جامع دانش آموزان پایه دهم سال تحصیلی 1401-1400

(ویژه آزمون سراسری سال 1403)

شبکه مجازی آموزش ایرانیان (شما) ویژه دانش آموزان پایه یازدهم سال تحصیلی 1401-1401، با هدف افزایش موفقیت دانش آموزان در امتحانات پایانی و آزمون سراسری سال 1403 خدمات جامعی را در سه بخش کلاس های آموزشی، آزمون های آزمایشی و مشاوره های تحصیلی و روانشناختی به شرح ذیل ارائه میدهد:

کلاسهای آموزشی
کلاسهای آنلاین روزانه

این کلاسها بر اساس استاندارد های آموزشی با زمان ۵۰ دقیقه برگزار می شود.

در این کلاس ها کلیه مباحث درسی به همراه نکات مهم و‌ منطبق با سرفصل های نظام آوزشی کشور و آزمون سراسری تدریس می شود.

بدلیل پرهیز از تداخل با برنامه آموزشی مدارس اکثر کلاسها از مهر ماه به بعد، بعداز ظهرها (بازه ی زمانی 13:00 الی 21:00) برگزار می شود.

همچنین همراه با کلاس های آموزشی جزوه های اختصاصی و مدون ارائه می شود و فیلم کلاسها بصورت آفلاین تا روز آزمون سراسری در دسترسی داوطلبان خواهد بود.

امکان ارسال سوالات درسی در طول کلاس ها و در فاصله بین هر کلاس فراهم شده است و پاسخ به سوالات در ابتدای جلسه بعدی توسط دبیر پاسخ داده میشود.

به دلیل اهمیت حضور در کلاس ها بر اساس برنامه ارائه شده، امکان نظارت هوشمند بر حضور داوطلبان در کلاس ها برنامه ریزی شده است.

سرفصل های تدریس کلاس ها منطبق با تقویم آموزشی ارائه شده موسسه شما است.

فیلم ها و کلاسهای آفلاین جمعبندی مبحثی

این کلاسها در سه بازه زمانی نوروز، امتحانات نیمسال اول و دوم جهت جمعبندی مطالب برگزار می شود.

در این کلاسها به مرور نکات مهم، جمعبندی و ارائه نکات تکمیلی جهت جمعبندی با کیفیت مطالب پرداخته می شود.

آزمونهای آزمایشی
10 مرحله آزمون دوره ای (مبحثی،جامع)

با توجه به طرح درس کلاسهای آموزشی موسسه شما و هم راستا با نظام آموزشی کشور، آزمونهای دوره ای از تمامی دروس در زمان های مشخص شده برای دانش آموزان ارائه می شود و نتایج آزمون با تحلیل هوشمند ارائه خواهد شد.

تمامی آزمونها در روزهای پنجشنبه صبح برگزار می شوند و امکان برگزاری آزمون به صورت آفلاین در زمان های دیگر فراهم است.

3 مرحله آزمون تک درس

(جامع پایه دهم، جامع نیمسال اول پایه دهم، جامع نیمسال دوم پایه دهم)

با توجه به اهمیت سنجش به صورت تک درس، آزمونهایی هم راستا با تقویم آموزشی در زمانهای مشخص شده برای دانش آموزان برگزار می شوند و نتایج همراه با تحلیل هوشمند ارائه خواهد شد.

امکان ساخت آزمون اختصاصی به صورت فردی

با توجه به اهمیت سنجش در فرآیند یادگیری، امکان ساخت آزمونهای تک درس، تک مبحث و ترکیبی تا پایان سال تحصیلی جاری برای دانش آموزان از طریق سایت موسسه فراهم است.

مشاوره های تحصیلی و روانشناختی
کلاس های مشاوره ای هفتگی

کلاس های مشاوره ای هر هفته با موضوعات تحصیلی و انگیزشی برگزار می شوند.

در این کلاسها مهارتهای تحصیلی و روانشناختی بصورت کلی و شخصی سازی شده در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود.

مهارتهای مطالعه و برنامه ریزی در بازه های زمانی مختلف و مهارت های تحصیلی مورد نیاز جهت موفقیت توسط مشاوران باسابقه آموزش داده می شوند.

ارتباط های مشاوره ای روزانه

دانش آموزان می توانند با ارسال سوالات مشاوره ای بصورت روزانه از طریق سایت موسسه با کارشناسان موسسه در ارتباط باشند و پاسخ سوالات و راهکارهای ویژه حل مسائل و مشکلات را دریافت نمایند.

همچنین پیامها و فیلمهای مشاوره ای با هدف حفظ سطح انرژی و انگیزه مطالعاتی داوطلبان بصورت روزانه ارائه می شوند.

برنامه مطالعاتی روزانه

برنامه مطالعاتی روزانه با توجه به زمان برگزاری کلاسهای آموزشی و متناسب با استراتژی مطالعه به صورت هفتگی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

کلاسهای مشاوره ای ویژه اولیا

کلاسهای مشاوره ای ویژه اولیا با هدف ارتقای آگاهی آنها برای حمایت از دانش آموزان و همکاری موثر با آنها جهت دستیابی به نتایج بهتر و مطلوب تر و همراه با ارائه راهکارهای مفید برای افزایش میزان حمایت خانواده ها از دانش آموزان برگزار می شود.

پرسشنامه های روانشناختی

پرسشنامه های روانشناختی به صورت ماهیانه ارائه می شوند.

نتایج این پرسشنامه ها به صورت هوشمند و بر اساس ویژگی های شخصیتی دانش آموزان است، همچنین متناسب با نتایج، راهکارهای فردی جهت بهبود عملکرد مطالعاتی هر فرد ارائه می شوند.

اپلیکیشن های مشاوره ای

استفاده از هوش مصنوعی و قدرت و سرعت پردازشگر رایانه ای، به تحلیل گزارشهای ثبت شده داوطلبان سرعت می بخشد و توصیه های مشاوره ای هوشمند به ارمغان می آورد.

این اپلیکیشن ها متناسب با نیاز دانش آموزان و در بازه های زمانی مختلف ارائه می شوند.

در این اپلیکیشن ها با توجه به عملکرد و گزارشات ثبت شده راهکارها و توصیه هایی بصورت هوشمند ارائه می شود که امکان برنامه ریزی فردی را توسط داوطلبان فراهم می کند.

دانش آموان پایه دهم سال تحصیلی 1401-1400 ( آزمون سراسری 1403)

در صورت تمایل به استفاده از خدمات طرح جامع پایه دهم(کنکور1403) موسسه شما، می توانید از ۶۰% تخفیف ثبت نام در این طرح برخوردار شوید و تنها با پرداخت مبلغ 920,۰۰۰ تومان (هفتصد هزار تومان)، از طریق سایت موسسه اقدام به ثبت نام در این دوره نمایید.

هر زمان عضو دانش آموزان موسسه شما شوید میتوانید به آرشیو و تمامی خدمات ارائه شده از ابتدای دوره دسترسی داشته باشید.

*لازم به ذکر است که از آنجا که این تخفیف در راستای تحقق عدالت آموزشی و افزایش امکان موفقیت برای دانش آموزان در امتحانات و آزمون سراسری در نظر گرفته شده است، لذا دانش آموزان برای استفاده از ۶۰%تخفیف لازم است به انجام آزمونهای روانشناختی موسسه و شرکت در آزمونهای آزمایشی موسسه متعهد باشند.